x Pop-in Başlık Pop-in Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda
AFM BİTKİSEL HAYVAN ÜRÜNLERİ İÇECEK SAN. TİC. A.Ş (AFM) e-ticaret yatırımı olarak, hem kendi üretimi olan, hem de satış hizmetinde bulunduğu markaları, sizlerle buluşturmak misyonuyla, açık pazar platformu olan alışverişin "yeni adresi" markatatlar.com'u kasım 2020’de kurdu. Numerica Coffee, Piraye Türk Kahveleri ve Demler Çay markaları ile piyasayı yakından tanıyan, donanımlı, sektörde toptan kahve, perakende satış, e-ticaret ve 3. nesil coffee shop tecrübesi bulunan profesyoneller tarafından çalışmaları sürdürülmektedir. Filtre kahve ve Espresso harmanlarından Türk kahvelerine, aromalı filtre kahvelerden yöresel dünya kahvelerine, dünyanın çeşitli yerlerinden elde edilen nitelikli kahve çekirdeklerini direkt müşterileri ile buluşturan bir ekip tarafından yönetilmekte.

AFM e-ticaret satış platformu dışında, hali hazırda kurumsal firmalar, işletmeler ve büyük ofisler için de “toptan alışveriş” hizmeti sunmakta. Bu hizmet sayesinde işletmelerin vakit harcamadan, ekonomik ve güvenilir bir şekilde periyodik ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden veya iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. AFM olarak, sevilen ve güvenilen bir alışveriş platformu olmak için çabalıyor, yeni arayışlarla birlikte daha da uzmanlaşmayı hedefliyoruz.
Kalite Politikamız
Bilgi, zaman, yenilik, teknoloji gibi temel bileşenleri değerlendirerek anlamaya çalışmak temel ilkemizdir. Müşterilerimizin memnuniyetinden asla taviz vermeden, yüksek kaliteli ürünleri zamanında teslim etmeye odaklanan şeffaf ve sürdürelebilir hizmet anlayışı vizyonumuzu ve kalitemizi yansıtmaktadır.
İletişim Bilgileri

Firma Adı :  AFM BİTKİSEL HAYVAN ÜRÜNLERİ İÇECEK SAN.TİC. A.Ş
Adres :  Akkent Mah. 32.Cad.23119 Sk. Eliptica Apt.B blok No:23 YENİŞEHİR / MERSİN
Telefon :  (0324) 345 34 34
E-posta :  info@markatatlar.com

İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.